Rekrutacja

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do naszego przedszkola, które mieści się w Nisku, na ul. Wojska Polskiego 3. Do dyspozycji dzieci mamy nowoczesny i doskonale wyposażony lokal z trzema przestronnymi salami, w których dzieci mogą miło spędzać czas na zajęciach przedszkolnych. Pomieszczenia w przedszkolu są wentylowane, klimatyzowane. Przedszkole powstało z myślą o tych Rodzicach, którym zależy na wszechstronnym i harmonijnym rozwoju dziecka, oraz wspaniałej zabawie. Spotkają się Państwo tutaj z miłym przyjęciem, ciepłą, rodzinną atmosferą, profesjonalną kadrą.

Programy, w których uczestniczy nasze przedszkole: Mały miś w świecie wielkiej literatury, Akademia Aquafresh, Czyściochowe Przedszkole, Kubusiowi Przyjaciele Natury, Cała polska czyta dzieciom, Kolorowe dni w przedszkolu – autorski program zdrowotny, Gry i zabawy naszych dziadków – autorski program,  Spotkanie z bajką – rozwój czytelnictwa.

KLIKNIJ:  KOMPLET DOKUMENTÓW REKRUTACYJNYCH - 2021/2022

ERDECZNIE ZAPRASZAMY  2020-2021 - dzieci w wieku od 2 do 6-7 lat