Bal karnawałowy

W naszym przedszkolu nadszedł czas na niezwykły dzień, pełen tanecznych szaleństw przy muzyce i zabawie. Ten czas dostarcza wszystkim wiele radości, uśmiechu i nie zapomnianych wrażeń.
Od samego rana można było ujrzeć piękne kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.
Przebierańcy świetnie się bawili  uczestnicząc we wspólnych zabawach w których towarzyszył dzieciom Tygrysek - również przebrany :)  Nie zabrakło konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł, dzięki nim sala była kolorowo rozświetlona. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.