Dzień Kubusia Puchatka

Styczniowy poniedziałek był dla przedszkolaków „Krainy Dziecięcych Marzeń” niezapomniany. Cała społeczność  przedszkola zebrała się w sali Pszczółek, która wyglądała niecodziennie: girlandy misiów, balony, bańki mydlane i papierowy Kubuś. W pewnym momencie do Sali ktoś zapukał. Była to bajkowa postać „Kubusia Puchatka”. Na twarzach dzieci pojawiły się liczne uśmiechy, widać było ogromne zaskoczenie, a także zawstydzenie. Kubuś Puchatek przywitał się ze Wszystkimi uczestnikami zabawy i porwał zarówno dzieci jak i ciocie do wspólnej zabawy przy akompaniamencie muzyki. Było Mu miło, iż po raz kolejny mógł gościć w Naszym przedszkolu na zabawie na jego cześć. Wspólna zabawa z niezwykłym gościem bardzo szybko minęła.

Kubuś na zakończenie swojej wizyty został poproszony o wspólne zdjęcia, które są dowodem, że ta bajkowa postać z książki A.A. Milne'a stała się rzeczywistą. Wizyta Kubusia była natchnieniem do pracy plastycznej. Dzieci ozdabiały postać Kubusia Puchatka różnymi technikami.

Na koniec fotobudka ozdobiona pszczółkami, miodem i oczywiście samym Kubusiem dostarczyła dzieciom świetnej zabawy. Mimo, że ze wszystkich stron dochodziły informacje, że był to najbardziej depresyjny poniedziałek – Blue Monday u Nas w przedszkolu był to z nieskrywaną radością.