Wizyta Pana Policjanta

W dniu 9 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu pojawił się Pan Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Nisku. Na początku spotkania opowiedział nam o zasadach bezpieczeństwa, jakie obowiązują na drodze. Następnie poruszył temat prawidłowego zachowania się w przedszkolu i miejscach publicznych. Przedszkolaki dowiedziały się również co należy, a czego nie powinno się robić podczas wyprawy do lasu. Jednak dla dzieci najatrakcyjniejszą częścią spotkania było obejrzenie radiowozu policyjnego. Wszystkie dzieci miały możliwość wejścia do pojazdu i pooglądania go od środka. Niektórzy z przedszkolaków byli na tyle odważni, że weszli do części, w której przewozi się przestępców. Po tej wizycie z pewnością niejeden przedszkolak zechce w przyszłości zostać policjantem.