Bajkowy Bal Andrzejkowy

W piątek 29.11.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się Bajowy Bal Andrzejkowy. Była to okazja do przygotowania ciekawych strojów i kostiumów. Wśród dzieci królowały stroje księżniczek, superbohaterów, zwierząt, znanych i lubianych bohaterów z bajek oraz wiele innych. Magiczny nastrój wprowadzały nie tylko ciekawe stroje oraz ciocie, które tego dnia były czarownicami J ale również dekoracja, która już od wejścia czarowała wzrok każdego przedszkolaka.
Tego dnia odbył się tradycyjny bal, podczas którego dzieci tańczyły do ulubionych piosnek. Nie zabrakło atrakcji związanych z tradycją andrzejkową. Odbyły się wróżby, które przybliżyły dzieciom tajemnice związane z ich przyszłością oraz rozwijały ich wyobraźnię.