Dary dla dzieci z hospicjum w Rzeszowie - edycja II

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, w którym każdy z nas odczuwa ogromną potrzebę dzielenia się z innymi. W tym roku po raz pierwszy w ramach charytatywnej pomocy „DARY  dla dzieci z hospicjum II edycja” przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami, nauczycielami, rodzinami, przyjaciółmi oraz firmą AUTORUD Stalowa Wola zebrały wspaniałe dary: środki pielęgnacyjne, artykuły spożywcze, pościel, ręczniki, zabawki oraz niezliczoną ilość ciepła i ludzkiej życzliwości. Ku uciesze wszystkich i wspólnemu zaangażowaniu nazbierało się tego naprawdę SPORO J.  Wszystkie DARY zostały odebrane przez koordynatorkę Panią Annę Ramocką, która przekazała je do rzeszowskiego hospicjum.  Pracy było sporo, ale była ona bardzo sprawnie zorganizowana i przebiegała w nadzwyczaj miłej atmosferze. Wszystkie podarunki sprawią wielką radość obdarowanym podopiecznym hospicjum i z pewnością są dla Hospicjum dużą pomocą.
Z roku na rok zaangażowanie przedszkolaków naszego przedszkola, ich rodziców i nauczycieli w różne akcje charytatywne nabiera większego rozmachu. Obdarowywanych jest coraz więcej. Z pewnością nasza pomoc jest dla nich bardzo ważna i bardzo potrzebna, pamiętajmy o tym, bo wdzięczność i radość w oczach, szczególnie obdarowanych dzieci jest nie do opisania.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM - PAMIĘTAJMY

„Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili” (Mt 25,40).