Dzień Kobiet

W dniu 8 marca 2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy święto dnia kobiet-8 marca. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w sali Jeżyki,aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dzień-Dzień kobiet.Chłopcy pod kierunkiem swoich pań przygotowali dla dziewczynek i pań krótki program artystyczny składający się z wierszyków i piosenek. Odświętnie ubrani wręczyli wszystkim dziewczynkom oraz paniom tulipany zrobione wcześniej przez samych przedszkolaków.
W tym dniu chłopcy zachowywali się wyjątkowo, a na dziewczęcych buziach malował się uśmiech.
Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania miłym gestem, słowem, upominkami swoich najbliższych. Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.