Święto Kubusia Puchatka

Data ta nie jest przypadkowa. Tego dnia w 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne - twórca "misia o bardzo małym rozumku". Pierwsza książka o Kubusiu ukazała się w 1926 roku. Od tamtego czasu dzieła pisarza przetłumaczono na kilkanaście języków i sprzedano w nakładzie ponad 7 milionów egzemplarzy.
18 stycznia obchodziliśmy Święto Kubusia Puchatka. Kubuś Puchatek zrobił nam niespodziankę i odwiedził wszystkie nasze przedszkolaki. Opowiedział nam co lubi robić, jeść i kim są jego przyjaciele.  Razem z wszystkimi dziećmi tańczył, śpiewał piosenki. Dzieci były zachwycone naszym Gościem. Na koniec każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ten dzień każde dziecko zapamięta na pewno na bardzo długo.