Zakończenie roku 2016-2017

Już niedługo wakacje, czas radości i odpoczynku po dziesięciu miesiącach wspólnych zabaw i zajęć, nauki i przygody, codziennych spotkań dzieci z kolegami i nauczycielami. Kończy się rok szkolny w przedszkolu pełen artystycznych i przyrodniczych przedsięwzięć, bogaty w sukcesy, z widocznymi postępami u dzieci i zadowoleniem na ich twarzach.
30 czerwca 2017 odbyła się w przedszkolu uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017. Uczestniczyły w niej wszystkie przedszkolaki

Całoroczne uczęszczanie na zajęcia dodatkowe zaowocowało występami dzieci na zakończenie roku szkolnego:

- uroczysta akademia na zakończenie roku
- zajęcia teatralne
- zajęcia muzyczne
- zajęcia z języka angielskiego
- zajęcia logorytmiczno - taneczne

Po występach artystycznych dyrekcja wraz z wychowawcami grup wręczyła każdemu dziecku pamiątkowy dyplom oraz książeczkę.

Udanych i bezpiecznych wakacji!