Piknik Rodzinny

W środę 28 czerwca 2017 r. odbył się Piknik Rodzinny w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym TANEW w Ulanowie. To 1 edycja imprezy.
Dla tych osób, które uczestniczyły w Pikniku przygotowano wiele atrakcji m.in.: zabawy na placu zabaw, przejazdy na konikach, dmuchańce oraz na zakończenie upalnego dnia odbył się grill. Na zakończenie pikniku, każda rodzina otrzymała pamiątkowy dyplom oraz płytę dvd ze zdjęciami z przedszkola.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW ZA CAŁOROCZNĄ WSPÓŁPRACĘ W ROKU 2016/2017

Życzymy Państwu oraz Waszym dzieciom udanego odpoczynku podczas zbliżających się wakacji, samych pogodnych dni oraz uśmiechu na co dzień, odpoczynku w gronie najbliższych, regeneracji siły. Życzymy wszystkim dobrego słonecznego urlopu i abyśmy wszyscy pełni sil znów wrócili po wakacjach do swoich obowiązków oraz do zajęć w naszej społeczności przedszkolnej.

Państwo Właściciele, Dyrekcja i Pracownicy Przedszkola