Kadra

• Ciocia Asia i Wujek Mirek - nad działalnością przedszkola czuwają, jak zajdzie potrzeba to w piłkę z dziećmi grają, finansami się zajmują i zabawki dzieciom kupują.
  • Ciocia Kasia - działa, planuje, pracę przedszkola organizuje.
  • Ciocie Kasie i Ciocia Lidia – z tego słyną, że chodzą z wesołą miną, z Jeżykami pracują i czasu nie marnują.
  • Ciocia Marzenka i Ciocia Madzia – to ciocie, które pracują w czoła pocie, aby każda Wiewióreczka dobrze się czuła i wesoła do przedszkola przychodziła.
  • Ciocia Beatka i Ciocia Agnieszka – to ciocie, które z Pingwinkami pracują i na spacerki także wędrują.
  • Ciocia Monika - poza porządkami, zajmuje się też dzieci pełnymi brzuszkami, a gdy trzeba to i zatańczy i zaśpiewa.
  • Ciocia Marzenka - po angielsku z dziećmi rozmawia, dlatego nie Dzień dobry, a Good morning, nie do widzenia, a Goodbye, z ciocią zajęcia to dla wszystkich raj.
  • Ciocia Madzia - warsztaty teatralne prowadzi, a każdy przedszkolak świetnie na nich sobie radzi!!!
  • Ciocia Kasia i Ciocia Beatka - gdy język w buzi szwankuje to nad poprawną mową z dziećmi pracują oraz na zajęciach plastycznych razem z dziećmi pracują.
  • Ciocia Kasia – prowadzi terapię indywidualną z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  • Ciocia Bożenka - na gimnastyce korekcyjnej się zna i dlatego Ona, Jeżyki, Pingwinki i Wiewióreczki z gimnastyką dzieci zapozna.