Kadra

• Ciocia Asia i Wujek Mirek - nad działalnością przedszkola czuwają, jak zajdzie potrzeba to w piłkę z dziećmi grają, finansami się zajmują i zabawki dzieciom kupują.
  • Ciocia Kasia i Ciocia Agnieszka - działają, planują, pracę przedszkola organizują.
  • Ciocia Kasia i Ciocia Jola – z tego słyną, że chodzą z wesołą miną, z Jeżykami pracują i czasu nie marnują.
  • Ciocia Ula i Ciocia Madzia – to ciocie, które pracują w czoła pocie, aby każda Wiewióreczka dobrze się czuła i wesoła do przedszkola przychodziła.
  • Ciocia Agnieszka i Ciocia Paulina – to ciocie, które z Pingwinkami pracują i na spacerki także wędrują.
  • Ciocia Monika - poza porządkami, zajmuje się też dzieci pełnymi brzuszkami, a gdy trzeba to i zatańczy i zaśpiewa.
  • Ciocia Kasia - gdy język w buzi szwankuje to nad poprawną mową z dziećmi pracuje.
  • Ciocia Madzia -  zajęcia plastyczne z przedszkolaczkami prowadzi.
  • Ciocia Kasia – prowadzi rewalidację indywidualną z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
  • Ciocia Dorotka - na gimnastyce korekcyjnej się zna i dlatego Ona, Jeżyki, Pingwinki i Wiewióreczki z gimnastyką dzieci zapozna.
  • Ciocia Ula -  po angielsku z dziećmi rozmawia, dlatego nie Dzień dobry, a Good morning, nie do widzenia, a Goodbye, z ciocią zajęcia to dla wszystkich raj
  • Ciocia Paulina - tańce różne zna i razem z dziećmi tańczy raz i dwa
  • Ciocia Agnieszka - multimedialne urządzenia zna i w świat interaktywny dzieci wprowadza